با پیشرفت تکنولوژی های جدید ، فرصت های جدیدی برای یادگیری و آموزش به وجود امده اند. در حوزه پزشکی ، شبیه سازی های جراحی با کمک تکنولوژی واقعیت مجازی ، امکان آموزش و ایمن تر شدن روش های جراحی فراهم شده است.

اهداف این دسته از شبیه سازی ها بر مبنای افزایش مهارت ها ، انتخاب الگوریتم و تکنیک های اصلح در حین جراحی ، ارزیابی همه جانبه محیط جراحی و … است. انجام جراحی با واقعیت مجازی ، متخصصین فردای پزشکی را آموزش می دهد. آن ها با ورود به دنیای سه بعدی ، با بیمار تعامل داشته و بازخورد هریک از تصمیم گیری های خود در طول جراحی را به وضوح مشاهده خواهند کرد بدون آن که عوارضی برای بیمار ایجاد شود.

دانشجویان و کاراموزان پزشکی ، طی کار با محیط عمل جراحی توسطVR که منطبق با اصول استاندارد و ویژگی های یک آموزش مطمئن و حرفه ایست ، مهارتهای کلیدی و اصلی و ریسک های جراحی را به خوبی شناخته و نسبت به مسئولیت خطیر خود در طول جراحی آگاه می شوند. سطوح مختلف شبیه سازی های جراحی با توجه به موضع مورد جراحی و یا حد آموزش مورد نظر می تواند از یک ساختار محیطی ساده تا استفاده از تکنولوژHaptic (فیدبک لمسی) گسترش یابد.

CONTACT US
221, Mount Olimpus, Rheasilvia, Mars,
Solar System, Milky Way Galaxy
+1 (999) 999-99-99
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3Lmdvb2dsZS5jb20vbWFwcy9lbWJlZD9wYj0hMW0xOCExbTEyITFtMyExZDYwNDQuMjc1NjM3NDU2ODA1ITJkLTczLjk4MzQ2MzY4MzI1MjA0ITNkNDAuNzU4OTkzNDExNDc4NTMhMm0zITFmMCEyZjAhM2YwITNtMiExaTEwMjQhMmk3NjghNGYxMy4xITNtMyExbTIhMXMweDAlM0EweDU1MTk0ZWM1YTFhZTA3MmUhMnNUaW1lcytTcXVhcmUhNWUwITNtMiExc2VuITJzITR2MTM5MjkwMTMxODQ2MSIgd2lkdGg9IjEwMCUiIGhlaWdodD0iMTAwJSIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHN0eWxlPSJib3JkZXI6MCI+PC9pZnJhbWU+
Thank You. We will contact you as soon as possible.