توان برتر پارسیان

مشاور و تولیدکننده تجهیزات پزشکی و توانبخشی

ویلچرهای آلومینیومی

1

ویلچر ها یا همان صندلی های چرخدار ابزاری هستند برای جابجایی هنگام بیماری ، آسیب دیدگی های اسکلتی-عضلانی ، مشکلات مربوط به سالمندان یا از کارافتادگی و … استفاده می شود. از جمله بیماری ها و آسیب های منجر به استفاده از ویلچر می توان به آسیب های نخاع (پاراپلژی ، همی پلژی و کوادریپلژی) ، شکستگی پا (پا) ، فلج مغزی ، آسیب مغزی ، بیماری های مرتبط با استخوان ، مولتیپل اسکلروزیس (MS) ، دیستروفی عضلانی (MD) و … اشاره کرد.

 

ویلچرها در قالب های متنوعی ارائه می شوند تا برای نیازهای خاص و متفاوت کاربران خود مناسب باشند.از جمله این تخصصی سازها تنظیمات نشیمن گاه ، کنترل های فردی ، قابلیت حرکت روی سطوح و فضاهای مختلف، نیروی محرک توسط باتری ها و موتورهای الکتریکی یا به صورت دستی و یا با کمک اهرم های حرکتی و … است.

ویلچر-موشن

ما در توان برتر پارسیان با تولید ویلچرهای آلومینیومی سبک تلاش کرده ایم نیاز عزیزانی که ویلچر را برای راه رفتن خود انتخاب کرده اند ، جابجایی را تسهیل کرده و با حفظ اصول ارگونومیک نشستن طولانی مدت روی ویلچر را ساده و بدون ناراحتی کاربر ممکن کنیم.

 

تولید محصولی با کیفیت نیازمند توجه به کیفیت و ساخت تمامی اجزای سازنده ویلچر است.

اجزایی از ویلچر همچون ترمز ارگونومیک، رینگ های دوطرفه و بازشو ، دوشاخه های آلومینیومی ، زیردستی های فومی ، زیرپاییهای محکم و زیبای پلی آمیدی ، در کنار بدنه سبک و مقاوم ، ویلچر موشن را به یک محصول منحصر به فرد تبدیل کرده است.

2