برای تحقق رویاهایتان در کنار شما هستیم.
توان برتر پارسیان

آنچه ما را متمایز می کند…

باور ما همواره بر این بوده که موفقیت یک انتخاب است که در گرو به کارگیری دانش و تجربه متخصصین و تحلیل درست داده ها به دست می آید.

توان برتر پارسیان با ارج نهادن به اعتماد مشتریان ، همواره با ارائه محصولات و خدمات در حوزه تولید و صنعت ، مفتخر به تحقق اهداف و موفقیت مشتریان خود بوده است و خواهد بود.

خدماتی که توان برتر پارسیان ارائه می دهد :

رصد مداوم جدیدترین تولیدات توانبخشی و ابزار های حرکتی ، در مجموعه توان برتر پارسیان موجب به راه اندازی خط تولید عصاهای ارگونومی و هندزفری ، یعنی عصای زیر زانویی E a s y w a l k ، عصای زیرساعدی A r m R e s t ، ویلچر M o t i o n و استراکچر تعلیق وزن رهاگام شده است که هم ازر با کیفیت جهانی قابل عرضه می باشند.

شرکت شتابدهنده فنی- مهندسی توان برتر پارسیان پیشرو درزمینه تکنولوژی های تولید از سال ۱۳۹۶ فعالیت خود را در حوزه مشاوره و تولید آغاز نموده است.
تیم مشاورین تولید توان برتر پارسیان از نقطه انتخاب محصول که ناشی از خواسته و استراتژی مشتری و یا پتانسیل های بالقوه و بالفعل تولیدی است تا راه اندازی خط تولید و عرضه محصول به بازار آماده خدمت رسانی به متقاضیان می باشد.

پرینترهای FELIX برای تولید قطعاتی با کیفیت و استحکام بالا و قابل اعتماد علاوه بر در نظر گرفتن ویژگی های دستگاه ها معتقد است برای بهترین استفاده از پرینت سه بعدی بایدهمواره ارتباط میان کاربران پرینتر با متخصصان فلیکس به راحتی برقرار باشد. در حقیقت همه مشتریان فلیکس باید بدانند همواره یک مشاور و راهنما برای به نتیجه رساندن طرح های سه بعدی در کنار خود دارند تا اطمینان حاصل شود که استفاده از پرینترها برای همه بهینه شده است.

با ما در تماس باشید

۰۲۱-۸۸۸۹۵۳۲۱ ۰۲۱-۸۸۸۹۵۲۴۸

تهران ، میدان ولیعصر ، خ کریمخان ، خ حافظ ، پلاک ۴۶۷