• از دیرباز انسان تحت تاثیر فراز و نشیب زندگی ، طعمه حوادث و اتفاقاتی بوده که یا آن را با صحت و سلامت پشت سر گذاشته و یا به طور موقت و یا دائمی ، سطحی از استقلال زندگی خود را از دست داده است.
  • تا چندین دهه قبل نگاه اجتماعی به افرادی که تحت تاثیر مخاطرات دچار معلولیت شده بودند ، نگاهی تاثر انگیز و به تبع آن منجر به حذف شدن فرد از جامعه بود. تا اینکه با تحولات ساختاری در قرن بیستم به همت گروهی از پزشکان و متخصصین اقدامات و مطالعات گسترده ای با عنوان توانبخشی برای ارتقاء کیفیت زندگی معلولین شکل گرفت.
  • سیر تحول توانبخشی در جهان بعد از طی دورانی طرد افراد دچار معلولیت از جامعه و بودن در نوانخانه ها ، شکل دیگر گرفت.

به تدریج موسساتی شکل گرفتند که به طور شبانه روزی برای معلولین عزیر با توجه به نیازهای جسمی و روحی آن ها ، خدمات خاص ارائه می دادند. بعد از آن نوبت به آموزش وفرهنگ سازی برای خانواده های دارای افراد معلول بود که بتوانند در کنار کمک سازمان ها و موسسات توانبخشی ، زندگی خانوادگی و اجتماعی را برای افراد دچار معلولیت ساده و شیرین تر کنند.بعد از طی تمامی این مراحل نوبت به شکل دهی به باور و انگیزه های معلولین عزیر رسید که برای رسیدن به خواسته، حقوق و اهداف خود تلاش کنند و علیرغم معلولیت زندگی را به سبک خود ارتقاء دهند.

براین اساس توانبخشی یعنی بازیابی توانمندی یک فرد برای رسیدن به استقلال در زندگی
شخصی و اجتماعی

فعالیت های روزمره یا حرفه ای ، بعضی از ورزش ها ، بیماری های عروقی و اعصاب ، تصادف ، جراحی یا قطع عضو و خیلی از عوامل دیگر وجود دارند که بعد از وقوعشان می توانند زندگی هر کسی را تحت تاثیر قرار دهند.اگرچه که آرزوی ما برای همه مردم سلامتی و تندرستی ست اما واقعیت زندگی نشان داده که گاهی چهره و کیفیت زندگی با آنچه ما ازیک زندگی مطلوب انتظار داریم متفاوت تر است.

 

زندگی همیشه در جریان است و اینکه هر فرد چگونه با فراز و فرود آن ،  خود را هماهنگ کند و بازهم در مسیر رویاهای خود در  حرکت باشد ، روی واقعی و زیبای زندگی ست.

مجموعه توان برتر پارسیان براساس یک ارق ملی و انسان دوستانه در تلاش است آنچه که مردم دنیا ، برای بهبود کیفت زندگی افرادی که به دلایل مختلف دچار آسیب دیدگی های اسکلتی-عضلانی شده اند را در اختیار دارند برای ایرانیان عزیز فراهم کند؛ تولیداتی کاملا ایرانی، در دسترس و با قیمتی قابل رقابت با بازار جهانی

ما در توان برتر پارسیان با توجه و احترام ویژه به موضوع استقلال و کارآمدی فرد دچار معلولیت یا آسیب دیدگی اسکلتی_عضلانی ، محصولاتی تولید کرده ایم که علاوه بر کاهش درد و سختی های حرکت و راه رفتن ، به بازیابی قدرت راهوری فرد کمک کند. تولید ویلچرهای سبک و عصاهای ارگونومیک ، دلیلی بر این ادعا هستند.  سهولت و ایجاد انگیزه در تلاش افراد برای بازتوانی قدرت گذشته ودستیابی به موفقیت های جدید ، همان هدفی ست که دربطن  ابزارهای تولیدی توان برتر پارسیان وجود دارد.

CONTACT US
221, Mount Olimpus, Rheasilvia, Mars,
Solar System, Milky Way Galaxy
+1 (999) 999-99-99
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3Lmdvb2dsZS5jb20vbWFwcy9lbWJlZD9wYj0hMW0xOCExbTEyITFtMyExZDYwNDQuMjc1NjM3NDU2ODA1ITJkLTczLjk4MzQ2MzY4MzI1MjA0ITNkNDAuNzU4OTkzNDExNDc4NTMhMm0zITFmMCEyZjAhM2YwITNtMiExaTEwMjQhMmk3NjghNGYxMy4xITNtMyExbTIhMXMweDAlM0EweDU1MTk0ZWM1YTFhZTA3MmUhMnNUaW1lcytTcXVhcmUhNWUwITNtMiExc2VuITJzITR2MTM5MjkwMTMxODQ2MSIgd2lkdGg9IjEwMCUiIGhlaWdodD0iMTAwJSIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHN0eWxlPSJib3JkZXI6MCI+PC9pZnJhbWU+
Thank You. We will contact you as soon as possible.