به نام خدا

شرکت شتابدهنده فنی مهندسی توان برتر ،پیشرو در زمینه ارایه خدمات پزشکی در زمینه های قلبی و عروقی،به منظور پیشبرد اهداف پزشکی در زمینه های تصویر برداری  پزشکی و هم چنین قرار دادن اطلاعات دقیق در اختیار جراحان قبل از عمل جراحی،  اقدام به مدلسازی سه بعدی توسط کامپیوتر و تولید مدل سه بعدی با استفاده از متریال صلب و یا قابل انعطاف  نموده است. در سال هاتی اخیر از این روش  برای ساخت ایمپلننت های قلبی مانند ساخت دریچه های مصنوعی قلب استفاده زیادی شده است.

بدین منظور با استفاده از تکنیک cad/cam و به کمک نرم افزار mimics ابتدا مدل سه بعدی از قلب کامل و یا مقاطع برش خورده آن بدست آورده و به وسیله پرینتر سه بعدی مدل ارایه شده ساخته و در اختیار پزشک قرار داده می شود. به کمک این روش میتوان با دقت بالا دریچه ها میترال، دریجه های سه لتی،بیماری ها ومشکلات مربوط به دریچه های قلبی و عروق و گرفتگی های آن را مشخص کرده و به کمک این روش میتوان سیستم قلبی عروقی را با جزیات کامل مطابق با تصاویرCT اسکن و MRI مدلسازی کرده و مدل سه بعدی آن را در اختیار پزشک  قرارا داده و به این ترتیب جراح به اطلاعات جامعی از وضعیت قلبی و عروقی بیمار قبل از جراحی دست می یابد.

در حال حاضر پروژه های مذکور با مدیریت جناب آقای دکتر جلال جلال شکوهی و جناب آقای دکتر علی اکبر خادم و خانم دکتر زهرا علیزاده ثانی در بیمارستان  تخصصی و فوق تخصصی امید و بیمارستان قلب و عروق شهید رجایی در دست اجرا می باشد.

این شرکت با هدف تعلیم و آموزش افراد متخصص اقدام به برگزاری کارگاه های آموزشی در زمینه اموزش نرم افزار mimics و نحوه کار با دستگاه پریننتر سه بعدی با کمک اساتید مجرب و حرفه ای نموده است.

علاوه بر این از سایت radioogle.ir آرشیوی از تصاویر پزشکی د رحوزه مغزی و قلب و عروق است.

justify

no-repeat;center top;;

auto

CONTACT US
221, Mount Olimpus, Rheasilvia, Mars,
Solar System, Milky Way Galaxy
+1 (999) 999-99-99
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3Lmdvb2dsZS5jb20vbWFwcy9lbWJlZD9wYj0hMW0xOCExbTEyITFtMyExZDYwNDQuMjc1NjM3NDU2ODA1ITJkLTczLjk4MzQ2MzY4MzI1MjA0ITNkNDAuNzU4OTkzNDExNDc4NTMhMm0zITFmMCEyZjAhM2YwITNtMiExaTEwMjQhMmk3NjghNGYxMy4xITNtMyExbTIhMXMweDAlM0EweDU1MTk0ZWM1YTFhZTA3MmUhMnNUaW1lcytTcXVhcmUhNWUwITNtMiExc2VuITJzITR2MTM5MjkwMTMxODQ2MSIgd2lkdGg9IjEwMCUiIGhlaWdodD0iMTAwJSIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHN0eWxlPSJib3JkZXI6MCI+PC9pZnJhbWU+
Thank You. We will contact you as soon as possible.