من یک بلاک متن هستم، روی دکمه ویرایش کلیک کنید تا این متن را تغییر دهید. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

عصای  Easywalk

 

عصای ارگونومی Easywalk طراحی شده برای هر نوع آسیب دیدگی زیر زانو است؛ در حقیقت یک جایگزین قابل اطمینان برای پای آُسیب دیده

⁩عصای ایزی واک با داشتن یک سطح خمیده ، زانو را در حالت ۹۰ درجه قرار داده به طوری که ساق پا روی یک سطح نرم فومی قرار گیرد.

دو پایه باریک و عمودی در بالای سطح خمیده ، با قابلیت تنظیم ارتفاع ، به دو بالک نگه دارنده ران متصل می شوند تا ثبات کاربر حین راه رفتن را تامین کنند.

همچنین یک پایه مقاوم و قابل تنظیم وظیفه تحمل وزن کاربر و حفظ گیت نرمال حرکت را به عهده دارند. دو پایه فلزی خمدار نیز  پایه اصلی را ساپورت می کنند.

از ویژگی های اصلی عصای ایزی واک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

⁦۱️⃣⁩حفظ تعادل و پایداری کامل حین راه رفتن

⁦۲️⃣⁩ جایگزین ارگونومی برای پای آسیب دیده

⁦۳️⃣⁩آزاد‌ی دست ها و عدم نیاز به گرفتن دسته عصا حین راه رفتن

⁦۴️⃣⁩کفی منحنی، نرم و ضد لغزش برای حفظ سیکل طبیعی راه رفتن

⁦۵️⃣⁩قابلیت مونتاژ سریع و جابجایی آسان

⁦۶️⃣⁩قابل تنظیم و متناسب با طیف وسیعی از افراد

⁦۷️⃣⁩سبک

⁦۸️⃣⁩بهترین انتخاب برای افرادی که علاوه بر آسیب دیدگی پا دردهای مچ دست ، بازو و یا شانه نیز دارند.

⁦۹️⃣⁩قابل اطمینان

 

عصای ARMREST
آنچه که از طرح عصا در ذهن عموم رایج است ، یک عصای زیر بغل یا یک پایه فلزی همراه با دسته است به طوریی که  دست به صورت عمودی روی دسته عصا قرار گیرد.
🔶با وجود گسترش و کاربری متداول  این عصاها نمی توان از مشکلاتی که  در طولانی مدت برای کاربر به وجود می آورند چشم پوشی کرد.
❌دردهای ناحیه مچ دست و زیر بغل به خاطر تحمل وزن بدن در طول راه رفتن از عمومی ترین دلایل نارضایتی کاربران آن ها می باشد.به طوری که در بعضی از مواقع شدت این دردها منجر به کنار گذاشتن عصا و تمایل به عدم تحرک در طول دوره درمان آسیب دیدگی پا می شود .
عصای آرم رست  با تمرکز بر حل مشکلات عصاهای معمول، به گونه ای طراحی شده که فشار ناشی از وزن بدن را طریق آرنج و ساعد  ، حذف کنند.
عصایARMREST  با داشتن سطح زیر ساعدی وزن را از مچ دست و آرنج حذف کرده و بار را به طور گسترده و نرم روی سطح زیر ساعدی توزیع می کند. همچنین ثبات و تعادل کاربر را به میزان بیشتری حفظ می کند.
CONTACT US
221, Mount Olimpus, Rheasilvia, Mars,
Solar System, Milky Way Galaxy
+1 (999) 999-99-99
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3Lmdvb2dsZS5jb20vbWFwcy9lbWJlZD9wYj0hMW0xOCExbTEyITFtMyExZDYwNDQuMjc1NjM3NDU2ODA1ITJkLTczLjk4MzQ2MzY4MzI1MjA0ITNkNDAuNzU4OTkzNDExNDc4NTMhMm0zITFmMCEyZjAhM2YwITNtMiExaTEwMjQhMmk3NjghNGYxMy4xITNtMyExbTIhMXMweDAlM0EweDU1MTk0ZWM1YTFhZTA3MmUhMnNUaW1lcytTcXVhcmUhNWUwITNtMiExc2VuITJzITR2MTM5MjkwMTMxODQ2MSIgd2lkdGg9IjEwMCUiIGhlaWdodD0iMTAwJSIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIHN0eWxlPSJib3JkZXI6MCI+PC9pZnJhbWU+
Thank You. We will contact you as soon as possible.