عصای ساپورتر ارنج

فروش توانبخشی عصا عصای ساپورتر ارنج

آی واک

فروش توانبخشی عصا آی واک

عصای ارگونومی توانا ابزاری کمکی برای راه رفتن که بر خلاف عصاهای معمول که مچ دست را درگیر می کنند ، با قرار گرفتن زیر محور بازو، فشار و وزن را از مچ و آرنج برداشته و به آن آزادی عمل می دهد.

عصای توانا با ترکیبی از نمونه های مرسوم و واکرها علاوه بر کمک و بهبود راه رفتن ، ابزاری جهت افزایش قدرت ایستایی و همچنین بالابردن امکان آزادی عمل کار با دست حین استفاده از عصا می باشد.

ساختار عصا متشکل از یک محور آلومینیومی با قابلیت تنظیم ارتفاع است که از پایین به یک کفی الاستیک ضد لغزش متصل شده و از بالا به محور نگه دارنده افقی برای قرار گیری ساعد منتهی می شود.

سطح افقی میان آرنج و مچ دست متشکل از یک پد جذبی و نرم تحمل وزن است که از دوقسمت جداشونده با زاویه جدایی 30 درجه جهت افزایش دامنه حرکتی دست و بالاتنه حین حرکت است. همچنین مچ دست بر روی یک دسته متصل به قسمت جلوی محور افقی قرار می گیرد که این قسمت نیز با قابلیت حرکت دورانی مکانیزم کنترلی و افزایش آزادی حرکت را ایجاد می کند. بریس های منعطف و قابل تنظیم دست را به آرامی در جایگاه قرار گیری ساعدکنترل می کند. اتصال سطح افقی و محور اصلی عصا به صورت یک منحنی متناسب با الزامات ارگونومیک طراحی شده است که علاوه بر کمک به بهینه سازی انرژی حین راه رفتن به کاربر ، تعادل حین ایستایی و جلوگیری از افتادن را  افزایش می دهد.