توانبخشی

عصای توانا ارگونومیک

  • اشنایی با عصای ارگونومیک

ما مفتخریم که در پزوهشگاه توان برتر پارسیان با تلاش کوشش مهندسان پزشکی، طراحان ،سازندگان، عصایی را طراحی کردیم که بسیاری از مشکلات عصاهای معمولی را نداشته و ویژگی ها منحصر بع فرد و کارامدی دارد. عصای ارگونومیک توانا یک عصای چند منظوره با قابلیت تنظیم به سایزهای مختلف می باشد و برای افرادی که دچار شکستگی پا یا سکته مغزی یا بیماران دچار محدودیت های حرکتی بسیار مناسب میباشد .این عصا نمونه ساخت کاملا ایرانی و قابل رقابت از نظر کیفیت و کارایی با نمونه های خارجی ان میباشد.

ویژگی های عصای توانا ارگونومیک

1_دارای تکیه گاه در ساعد برای تعادل بهتر(به خصوص در افراد سکته مغزی و ناتوانی حرکتی)

2_دارای دسته قابل تنظیم به اندازه طول ساعد هر فرد (مناسب با تمام سنین)

3_دارای پین های تنظیم کننده ارتفای عصا به طول قد هر فرد

4_داری زیرپایه گرد قابل انعطاف زیاد برای سهولت در حرکت و لیز نخوردن عصا

5_بسیار سبک جهت سهولت در استفاده و حرکت

  • تست و اطمینان از کارایی محصول

ما در پژوهشگاه خود به دقت این محصول را روی افراد مختلف اعم از افراد قطع عضو ،سکته مغزی ،ناتوانی های جسمی حرکتی زیر نظر مهندسان پزشکی تست و برسی  کردیم و کارایی محصول را تضمین میکنیم

  • سفارش و خرید محصول

این محصول هم اکنون اماده شده و شرکت توان برتر پارسیان اماده دریافت سفارشات شما مشتریان عزیز برای خرید این عصای چندکاره میباشد .شما عزیزان میتدانید برای خرید این عصا با مراجعه و تماس با بخش فروش شرکت نسبت به خرید و ثبت سفارشات خود اقدام نماید .

امید است در اینده نزدیک شرکت توان برتر پارسیان بتواند محصولات بیشتر در زمینه  وسایل و ابزار الات بهبود توانبخشی تولید و به مردم عزیز کشورعزیزمان تولید و عرضه کنیم .

لطفا نظرات و پیشنهادهای خودتون رو در قسمت کامنت ها برای ما ارسال کنید .